Strona główna Pozostałe Pożyczki bez BIK – porady dla niedoświadczonych

Pożyczki bez BIK – porady dla niedoświadczonych

223
0
PODZIEL SIĘ

Osoby niedoświadczone w zaciąganiu pożyczek bez BIK muszą mieć świadomość, że nieumiejętne podejście do sprawy może mieć poważne konsekwencje (z karami finansowymi lub wizytą komornika włącznie!). Należy wiedzieć więc, na co zwracać szczególną uwagę i czego unikać.

Otóż po pierwsze – w przeciwieństwie do wielu innych kredytów, pożyczek itp., firmy udzielające pożyczek bez BIK są bardzo ostre w karaniu za opóźnienia w spłacie. Wystarczy przekroczyć termin o kilka godzin i już możemy spodziewać się bardzo dużych kar finansowych, a dłuższy czas bez uregulowania należności kończy się wspomnianą już wizytą komornika. Co więcej: nawet jeśli firmy reklamują się jako łagodne pod tym względem, raczej nie należy w to wierzyć. Możliwość zaciągnięcia pożyczki bez BIK wyklucza bowiem konieczność bycia wiarygodnym finansowo. Tak więc powyższe, ostre działania są jedynie zabezpieczeniem firmy pożyczkowej, która wie, że czasem odzyskanie udzielonej pożyczki może być trudnym przedsięwzięciem.

Poza tym wszystkie najnowsze pożyczki bez BIK mają stosunkowo duże oprocentowanie, a przynajmniej większe od pożyczek wpisywanych do Biura Informacji Kredytowej. Ten stan rzeczy również stanowi zabezpieczenie firm pożyczkowych.

Zanim wybierzemy więc jakąkolwiek ofertę, warto przejrzeć jakiś (sprawdzony i zaufany) ranking pożyczek bez BIK. W ten sposób znajdziemy coś uczciwego i na miarę naszych możliwości, co jest o tyle ważne, że pożyczki bez wpisu do Biura Informacji Kredytowej, zaciągane nieroztropnie, mogą skończyć się zadłużeniową pętlą.

Najlepsze pożyczki tutaj: https://ocenbank.pl/pozyczki-bez-bik/