Strona główna Biznes Power bank – oryginalny i praktyczny gadżet reklamowy

Power bank – oryginalny i praktyczny gadżet reklamowy

401
0
PODZIEL SIĘ

Bardzo powszechnym zwyczajem stało się wręczenia klientom różnego rodzaju gadżetów reklamowych. Nie wszystkie z nich są trafione, spora część ląduje więc w zakamarkach biurek czy nawet trafia do koszy na śmieci. Poszukując dla swojej firmy oryginalnego i użytecznego gadżetu, warto wziąć pod uwagę power bank.

Co kryje się pod tym pojęciem?

Power bank to nic innego, jak przenośny zewnętrzny akumulator. Naładowany przed wyjściem z domu pełni rolę gniazdka elektrycznego wszędzie tam, gdzie ich nie ma. Ich pojemność jest bardzo różna. Mają także różny kształt i design. Nawet jednak power bank o największej pojemności nie jest urządzeniem o dużych rozmiarach. Można go włożyć do plecaka, torebki, a te o najmniejszej pojemności zmieszczą się nawet w portfelu.

Co jeszcze powinniśmy wiedzieć o power banku?

W zależności od modelu we wnętrzu power banku wbudowane są baterie litowo-jonowe lub litowo-polimerowe. Baterie te można ładować wielokrotnie, a zmagazynowaną w nich energię wykorzystać do naładowania różnych urządzeń mobilnych w miejscach, w których nie ma dostępu do gniazdka elektrycznego. Do podłączania smartfonów bądź tabletów do power banku służy port USB. Power banki mają pojemność o wiele większą niż baterie, które dołączane są do smartfonów. W zależności od modelu pojemność ta może wynosić od 2000 do nawet ponad 20 000 miliamperogodzin.

Power bank jest bardzo praktycznym urządzeniem, które świetnie sprawdzi się w celach reklamowych. Z pewnością taka forma promocji firmy przypadnie do gustu klientom.

Sprawdź ofertę gadżetów reklamowych na stronie http://www.solsen.pl/