Strona główna Motoryzacja Kawasaki – na motocyklach się nie kończy!

Kawasaki – na motocyklach się nie kończy!

277
0
PODZIEL SIĘ

Motocykle produkcji Kawasaki to jedne z najbardziej znanych i cenionych na całym świecie dwukołowych maszyn. Jednak pojazdy sportowe, turystyczne, cruisery, skutery, motory do jazdy po torach enduro i motocross to nie wszystko, co ma nam do zaoferowania japoński koncern! Od początku swojej działalności, czyli od 1961 roku firma nieustannie wprowadza coraz to nowsze rozwiązania i innowacyjne technologie, które w pełni spełniają standardy dzisiejszych czasów, a nawet wyznaczają nowoczesne trendy. Skutery wodne, deskorolki elektryczne oraz pojazdy czterokołowe i użytkowe – poznajmy je!

Skutery wodne

Skutery wodne (ang. jet ski) marki Kawasaki cechują się elegancką, sportową stylistyką, nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, a także stabilnymi kadłubami i ergonomicznymi siedziskami. Wyposażone są w silniki o niesamowitych osiągach i wysokiej niezawodności. Podczas zabawy na wysokich falach zapewniają pełne bezpieczeństwo.

Deskorolki elektryczne

W dzisiejszych czasach deskorolki elektryczne zyskują coraz większą popularność niemal na całym świecie, również w Polsce. To wymarzony gadżet wszystkich dzieci i nastolatków. Deskorolki Kawasaki zostały stworzone przy współpracy z amerykańską firmą Puro. Wytrzymała solidna konstrukcja umożliwia mobilność z poszanowaniem ekologii, z myślą o bezpieczeństwie i funkcjonalności.

Pojazdy czterokołowe

Kawasaki produkuje również pojazdy typu ATV i QUAD, które dzięki potężnym silnikom i nowoczesnemu zawieszeniu, pozwalają pokonywać wszelkiego rodzaju przeszkody oraz umożliwiają jazdę nawet w najtrudniejszych warunkach. Niezwykle przydatne okazują się też schowki i skrzynia ładunkowa.

Pojazdy użytkowe

Tzw. mule są najlepszymi kompanami codziennej pracy w rolnictwie, leśnictwie i na budowie, gdyż posiadają wysokoprężne czterosuwowe silniki, napędy na cztery koła, mocne ramy oraz duże skrzynie ładunkowe.

Więcej informacji znajdziesz na http://motohangar.pl/dealer-kawasaki/