Strona główna Biznes Hurtownia dla twojej cukierni

Hurtownia dla twojej cukierni

400
0
PODZIEL SIĘ

Jesteś właścicielem cukierni i poszukujesz hurtowni, która prócz podstawowych składników cukierniczych zagwarantuje ci także dostawę oryginalnych dodatków, dekoracji oraz sprzętu i akcesoriów piekarskich i dekoratorskich? Nie jesteś pewien jak wybrać dostawcę, na którego będziesz mógł liczyć w każdej sytuacji, i z którym będziesz miał pewność, że nabywasz najwyższej jakości, najlepsze produkty? Postaw na firmę z tradycją, doświadczeniem i szeroką ofertą.

Produkty do pieczenia i dekorowania

Jeżeli nie będziesz dysponować dobrymi produktami nie wystarczy nawet najlepszy przepis, aby stworzyć przepyszne wypieki. Mąki, tłuszcze, nabiał, jaja i cukiernicze mieszanki muszą być świeże i pochodzić od doświadczonych, uznanych producentów. Musisz też zadbać o dobre czekolady, ziarna, bakalie, świeże owoce oraz mrożonki. Jak się domyślasz niezbędne w dzisiejszych czasach są również cukiernicze dodatki i dekoracje, które pozwolą ci stworzyć słodkie desery na każdą okoliczność – na święta Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy, urodziny, imieniny, jubileusze, wesela, Halloween oraz 18stki.

Podstawowe wyposażenie twojego zakładu

Tak samo jak mechanik, malarz czy kucharz tak i cukiernik potrzebuje odpowiednich narzędzi, aby móc poprawnie wykonywać swoją pracę. Najnowszej generacji maszyny, narzędzia i dodatki zdecydowanie ułatwią ci wykonywanie poszczególnych czynności. Pozwolą także tworzyć na wypiekach zachwycające dekoracje. Wobec tego swój zakład musisz wyposażyć w: mieszadełko do ciasta, ubijaczki, podgrzewacz czekolady, nadziewarkę, temperówkę do czekolady, przesiewacz mąki. Hurtownie zaopatrująca twoja cukiernię musi także zapewnić ci różnych kształtów i rozmiarów blachy, formy, ranty tortowe, wycinarki, tace wystawowe, zestawy noży, łopatek oraz akcesoria dekoratorskie.

Zobacz co może zaoferować Ci hurtownia cukiernicza Savpol