Strona główna Biznes Galanteria biznesu: co na prezent dla szefa?

Galanteria biznesu: co na prezent dla szefa?

150
0
PODZIEL SIĘ

 

Prezenty biznesowe często stanowią nie lada wyzwanie dla każdego, komu zależy na wręczenie upominku z klasą. Co na prezent dla szefa? W co najlepiej zainwestować, aby obdarzyć przełożonego czymś wyjątkowym?

Co na prezent dla szefa? Postawmy na jakość!

Idealny prezent dla przełożonego to przede wszystkim taki, który wyróżnia się przede wszystkim wysoką jakością wykonania. Łacińskie słowo qualitas, jest pojęciem znanym od czasów Platona. Definiował on je w swojej filozofii jako stopień doskonałości, którego wartość przekracza granice materialną wśród istniejących zasobów człowieka. Zatem, co na prezent dla szefa wybrać? Z jakością produktu, który chcemy podarować w prezencie przełożonemu, wiąże się przede wszystkim wykończenie oraz ekskluzywność – jako znaczące elementy prezentów najwyższej klasy. Luksus oraz kunszt wykonania są cechami charakterystycznymi firmy Hefra. Co na prezent dla szefa będzie strzałem w 10-tkę? Idealnym przykładem może być wyobrażenie sobie prezesa zarządu, który w czasie przerwy na kawę – łapie chwilę wytchnienia przy partyjce szachów, które są otulone są srebrem. A co w przypadku dyrektora, który dzięki podstawce platerowanej srebrem zgrabnie zaprezentuje swój smartphone. Włączmy nutę wyobraźni w celu podjęcia właściwej decyzji związanej z tym, co na prezent dla szefa.

Co na prezent dla szefa? Wyjątkowe dodatki od Hefra

Wśród gustownych i niestandardowych biznesowych dodatków galanteryjnych, które odpowiedzą na zagadnienie: co na prezent dla szefa – możemy znaleźć piękne papierośnice, które wyróżniają się bardzo wysoką jakością. Będą one idealnym dodatkiem dla miłośników delektowania się smakiem wyrobów tytoniowych. Nowoczesnym dodatkiem będzie także nóż do papieru, dla którego można zlecić wykonanie grawera w formie inicjału bądź monogramu – jako personalizowanej pamiątki.