Strona główna Motoryzacja Ford Protect – atrakcyjna ochrona pogwarancyjna

Ford Protect – atrakcyjna ochrona pogwarancyjna

186
0
PODZIEL SIĘ

Kupując nowe pojazdy w salonach samochodowych mamy zapewnioną gwarancję, w ramach której wykonywane są wszelkie pracy modernizacyjne związane z awarią auta. Oczywiście, w takich sytuacjach nie ponosimy kosztów napraw. Podobnie sytuacja wygląda w licencjonowanym salonie Forda – dealerze Ursyn Car. Gwarantuje on standardową dwuletnią gwarancję, lecz jednocześnie daje możliwość przedłużenia jej w ramach programu Ford Protect. Jest to nic innego jak przedłużenie ochrony przed ewentualnymi kosztami naprawy nawet do 7 lat.

Jakie warianty programu Ford Protect mogę wybrać?

Dzięki temu programowi można korzystać z pojazdu nie przejmując się nieoczekiwanymi awariami oraz nakładami finansowymi, które trzeba by ponieść z tego tytułu. Ford przygotował dla swoich klientów warianty, których wybór może być uzależniony od potrzeb oraz nawyków drogowych klienta. Każdy uczestnik może wybrać programy pięcio, sześcio lub siedmioletnie. W ich ramach pokonać można pokonać od 120 do 140 tysięcy kilometrów. Również każda osoba kupująca nowy samochód np. na stronie www.ursyncar.pl korzysta z wariantu bazowego, który obejmuje pakiet 5 lat oraz 50 tysięcy km. Istnieje również możliwość wybrania oferty skierowanej stricte dla klientów flotowych, którzy mogą liczyć na większe limity jeżeli chodzi o liczbę przejechanych kilometrów.

Na jakie korzyści możemy liczyć korzystając z programu Ford Protect?

W przypadku dowolnej awarii zostaniemy odholowani do najbliższego autoryzowanego serwisu Forda. Również jeżeli zdecydujemy się na podróż zagraniczną w granicach Europy, to w większości państw możemy liczyć na ochronę. Uiszczając natomiast jednorazową wpłatę mamy zapewnione całkowite zabezpieczenie przed niespodziewanymi kosztami.