Strona główna Dom i wnętrze Dywan w roli głównej

Dywan w roli głównej

134
0
PODZIEL SIĘ

 

Podczas urządzania mieszkania wybór dywanów bardzo często schodziła daleki plan. Tymczasem, jako nośnik wielu wzorów i kolorów tworzy fundament wizualny całego pomieszczenia. Dobrze dobrany dywan potrafi doskonale podkreślić charakter każdego wnętrza. I na odwrót –  wybór złego modelu potrafi dosłownie zrujnować całe piękno pokoju. Firma Carpet For You oferuje designerskie dywany na miarę dzisiejszych czasów!

Geometryczne wzory

To bardzo ciekawa propozycja dywanu. Geometryczne wzory doskonale przełamują monotonię w aranżacjach minimalistycznych. Przyciągają też wzrok, nadają głębi, a jednocześnie nie są przytłaczające. Sprawiają, że salon nabiera indywidualnego charakteru.

 

Motywy florystyczne

Motywy florystyczne, poprzez swą uniwersalność, od lat pożądane są w dekorowaniu wnętrz. Pasują bowiem do wielu stylów aranżacyjnych – prowansalskiego, romantycznego, nowojorskiego czy industrialnego. Desenia roślinne zdobią tekstylia, w tym również dywany dostępne na www.carpetforyou.pl. Duże florystyczne wzory są dziś najbardziej pożądane. Drobne motywy przeszły bowiem do lamusa. Najpopularniejsze są obecnie akcenty z roślinami egzotycznymi, takimi jak palmy, bananowce, cytrusy czy ananasy

 

Puzzle

Dywan z motywem puzzli jest niezwykle oryginalny. Stanowi jedną całość, a wygląda jak złożony z poszczególnych elementów. Występuje w formie dwu-, trzy- lub wielokolorowej. To wspaniały dodatek, który nada niepowtarzalnego charakteru. Z pewnością też zachwyci domowników i gości.

 

Drewniany motyw

To rozwiązanie doskonałe dla miłośników wnętrz o wystroju organicznym lub w stylu eko. Obecna moda to desenie słojów drewna. Wybierając taki model warto natomiast pamiętać, aby odpowiedni dopasować go kolorystycznie do podłogi, aby nie uzyskać efektu zlania.